Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

fotofranta 

Folkový špíz - Náměšť nad Oslavou 12.11.2016

260 fotek 12.11.2016 - zobrazení 7 komentářů
Letošní ročník Folkového špízu se nesl ve znamení mnoha překvapení a nenadálých setkání, při kterých jsme si pořádně procvičili bránici. Celým večerem nás provedl Pavel Pokorný, ačkoliv tvrdil, že se jedná o festival bez moderátora. :-) Vše podstatné bylo řečeno a došlo i na poděkování všem účinkujícím, organizátorům, sponzorům, zvukařům a divákům.
Zahájení obstarali již tradičně Pavel Pokorný & Ivo Drbohlav & Petr Novotný, po nich se představili skvělí Choroši a během zvučení nás pozval Hráč De El Pado na Vandrobraní 2017 do Vladislavi. Všichni si pečlivě zapište a pamatujte : 18.-20.8.2017!
V průběhu vystoupení Pavlíny Jíšové & Adély Jonášové se náhle zjevila teta Róza alias Petra Šany Šanclová, která šla úplnou náhodou kolem na procházku se psem z Kobeřic u Brna do Náměště nad Oslavou, když tu náhle zaslechla z okna známou melodii... Původně si myslela, že se jenom ohřeje a hned zase půjde, ale... :-) Po přestávce nastoupila na pódium Markéta Tulisová se svým silným hlasem, který ani nepotřeboval mikrofon, přesto byste v hledišti slyšeli špendlík spadnout. Důstojně tak doplnila i svoji druhou chybějící půlku - nemocnou Lucii Redlovou. V samostatném recitálu nás pobavil René Souček, indiánským jménem Ten, na jehož koncerty chodí sám veliký Jarek Nohavica. :-)
Zlatým hřebem festivalu byl koncert kapely Devítka, která v předpremiéře představila nového člena Ivana Šmejdu ( Pouta ) a zejména jeho romantické klávesy. Když jste u písničky Julie a Romeo zavřeli oči, rázem jste se ocitli v divadle na baletním představení. To se musí zažít. Holky, Ivan ty předehry prostě umí... :-)

Proměňte album ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.


Vytvořte z tohoto alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.